УМОВИ ГАРАНТІЇ мототехніки SYM

Гарантія на всі моделі скутерів SYM - 2 роки без обмеження пробігу

Вузли, на які поширюється обмежена гарантія:

1. АКБ (до моменту продажу кінцевому споживачу)

2.1,000км або 31 день з моменту продажу – троси, ремені варіатора, гальмівні колодки, диски

3.10,000км або 1 рік з моменту продажу – підшипники, обойми підшипників та кульки підшипників

Гарантія не поширюється на:

1.Запчастини, що піддаються природньому зносу: свічки запалювання, лампи, лакофарбове покриття, фільтри та гумові вироби, технічні рідини усіх типів, спиці, сальники, втулки, прокладки, фільтри бензонасосів, запобіжники, гріпси керма, демпфери ступиць, підшипники траверси керма, гальмівні диски та колодки, деталі карбюратора, лампи накалювання. 

2.Вузли та агрегати, пошкоджені внаслідок ДТП, неправильного обслуговування, неакуратного поводження, використання неналежної якості палива чи самостійної модифікації.

3. Вузли та агрегати, що мають сліди корозії внаслідок тривалого зберігання у неналежних умовах.

4. Стандартні умови гарантії не поширюються на скутери, що використовуються в комерційних цілях: мотошколи, доставка і т.д. (гарантія на таку техніку становить 6000км або 6 місяців (що настане раніше), при збереженні решти всіх вимог).

5. На техніку, інформація про періодичне технічне обслуговування, встановлення додатка, обладнання, ремонт і вибірку якої не внесено в ONLine-журнал обслуговування.

Посилання для внесення до журналу клієнтом: http://bit.ly/motomaniasto

Посилання для перевірки у журналі клієнтом: http://bit.ly/motomaniacheck

Транспортування мотоцилку до офіційного сервісу здійснюється за рахунок власника транспортного засобу. Транспортний засіб повинен бути наданий на СТО для проведення будь-якого обслуговування в чистому стані та без слідів стороннього втручання в його вузли та агрегати. В іншому випадку, в проведенні обслуговування чи наданні гарантії може бути відмовлено.  

*Шановний Клієнт! Якщо у Вас виникли питання щодо продукції SYM, попередньо рекомендуємо вивчити інструкцію і відвідати розділ "Відповіді на питання".  Якщо Ви не змогли знайти потрібну відповідь, будь ласка, зв'яжіться зі службою технічної підтримки.

Цей бот допоможе знайти та замовити запчастини та сервіс t.me/Motomaniabot